FORGOT YOUR DETAILS?

O NÁS

Privátní stomatologická ordinace MUDr.et MUDr. Dana Lillová a kolektiv je moderní zubní praxí s širokou škálou nabízených ošetření, výkonů a protetických výrobků. Kromě standardní náplně praktického zubního lékařství je naším „koníčkem“ estetická stomatologie a protetika. Své poslání vnímáme také v mini-invazivní stomatologii a důsledné snaze maximálně eliminovat bolest a nepříjemné pocity pacientů. Usilujeme o to, aby k nám naši pacienti chodili rádi a bez obav! :)

NAŠE ORDINACE

BUDOVA ORDINACE

BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVÁNÍ

RECEPCE

MODERNÍ ORDINACE

PROFESIONALITA

CZ- Stomatologická praxe MUDr.et MUDr. Dana Lillováje profesionálním týmem. Nabízíme svým pacientům kompletní zubní péči na základě profesionálních znalostí získaných praxí či ve specializovaných kurzech a školeních. S využitím moderní techniky, technologie a materiálů děláme vše pro spokojenost našich pacientů.
 
DEDie Zahnarztpraxis der Dr. Dana Lillova ist ein profesionelles Team. Wir bieten unseren Patienten komplette Zahnpflege auf Grundlage der profesionellen Kenntnissen durch gewonnene Praxis oder durch spezialisierte Schulungen. Mit Benutzung moderner Technik und Materialien tun wir alles um unsere Patienten zufriedenzustellen. Wir sprechen sehr gut deutsch.

PROČ MY?

PŘÁTELSKÝ PERSONÁL

Stomatologie není pouze o klinických dovednostech a moderních technologiích. Je především o lidech, je o úsměvu, o mezilidské komunikaci. My to dobře víme a naši zaměstnanci taktéž. Náš vysoce profesionální tým se o Vás postará, tak jak by si každý přál​

​KVALITA A BEZPEČÍ

Klinická kvalita i zabezpečení hygienického provozu jsou prioritou naší praxe, a to nejenom z důvodu zákonných norem. Vytvořili jsme vlastní (interní) systém řízení kvality a bezpečnosti provozu naší stomatologické ordinace a neustále pracujeme na jeho zdokonalování

BEZBOLESTNÁ STOMATOLOGIE

trach i slzy v naší ordinaci eliminujeme – jsou zbytečné! Moderní technologie a vědecké poznatky zásadně přispěly i k minimalizaci či úplné eliminaci bolesti při běžných ošetřeních. Naše praxe dbá na maximální bezbolestnost ošetření.
TOP